Nowa śmieciarka testowa NTM


W dniu 08.06.2015 roku rozpoczęliśmy testy nowej śmieciarki trzykomorowej NTM model KGBH2K-FK. Śmieciarka pozwala na odbiór trzech frakcji odpadów za jednym przejazdem.

Pierwszą firmą która dostała ten pojazd na testy jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Koszalinie. Pojazd zbiera odpady zgromadzone w systemie workowym w podziale na frakcje: plastik, papier i szkło. Komora szersza o pojemności 8,7m3 jest załadowywana plastikiem, węższa o pojemności 4,3m3 papierem i komora FK o pojemności 5,3 m3 przeznaczona do odbioru szkła jest wypełniana workami ze szkłem.
W pierwszym dniu testów pojazd odebrał zaplanowany rejon za jednym przejazdem bez konieczności wyładunku pojazdu w połowie dnia jak to miało miejsce przy dotychczasowym systemie odbioru odpadów. Taki pojazd przynosi realne oszczędności na paliwie i przede wszystkie czasie odbioru odpadów.

Wszystkich potencjalnych klientów zainteresowanych testem takiej śmieciarki zapraszamy do kontaktu z nami. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce kontakt. Pozdrawiamy serdecznie NTM Polska Sp. z o.o.

Śmieciarka testowa