Kolejna śmieciarka trzykomorowa dla PUK w Kaliszu.


W lipcu dostarczyliśmy kolejną śmieciarkę wielokomorową dla Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Kaliszu. Drugi pojazd we flocie to model KG2BHL-FK. W porównaniu z poprzednim, zmiana dotyczy głównie tylnej części pojazdu, a konkretnie wysokości krawędzi wanny załadowczej. W obecnej wersji wanna załadowcza jest otwierana w celu uzyskania niższego progu załadunku, a tym samym łatwiejszego wrzucania worków.

Dodatkowo stopnie dla operatorów zostały przekonstruowane, a ich powierzchnia ocynkowana likwidując tym samym konieczność lakierowania oraz zwiększając trwałość konstrukcji. Całkowita pojemność tej śmieciarki wynosi około 20m3.

NTM produkuje komorę FK (komora na szkło/bio umieszczona za kabiną) w czterech pojemnościach w zależności od potrzeb i wysokości śmieciarki. Pojemności wynoszą od 2,7m3 do 6m3.

Oświetlenie wykonaliśmy w technologii LED oraz zamontowaliśmy skrzynkę na worki miedzy osiami podwozia. Na specjalne życzenie klienta odwłok ma ścięte krawędzie aby ułatwić rozładunek pojazdu w niskiej hali.

Dziękujemy firmie za zaufanie do produktów NTM. Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną www, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji dotyczących śmieciarek NTM.

Śmieciarka PUK Kalisz