Kolejna dwukomorówka dla PGK Słupsk


W październiku 2017 roku NTM Polska dostarczył kolejną śmieciarkę dwukomorową dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Słupsku.

Model zabudowy zamontowanej na podwoziu MAN TGS to KGH2B, która jest o 20 cm wyższa od poprzednio dostarczonej śmieciarki KG2B. 20 cm różnicy powoduje wzrost pojemności komór o 2,4m3 co przy stopniu zagęszczania około 454 kg na m3 oznacza prawie 1100 kg więcej odpadów przy tych samych gabarytach pojazdu. Więcej śmieci to bardziej opłacalny transport, a co za tym idzie oszczędności na paliwie i czasie pracy załogi.

Dodatkowo zabudowa wyposażona jest w nowy zasyp, który fabrycznie przygotowany jest pod dynamiczny system ważenia pojemników oraz system identyfikacji pojemników RFID. Krawędź wanny załadowczej jest obniżana w dużej i małej komorze co ułatwia załadunek worków. Zasyp po stronie szerszej wyposażony jest w łapy do pojemników czterokołowych z klapa płaską lub półokrągłą oraz otwieracz do pojemników z klapa półokrągłą. Dla ładowaczy dostępne są dwa stopnie dla ładowaczy. Napęd dla hydrauliki stanowi pompa o zmiennej wydajności o przepływie 130 litrów na minutę. Pompa o zmienny wydatku to spadek zużycia paliwa o 10%.

Mamy nadzieje, że dostarczona nowa śmieciarka będzie pracowała bezawaryjnie i przynosiła zwiększone dochody dla firmy.

Więcej informacji na www.ntmpolska.pl w zakładce kg-2B

śmieaciarka w słupsku śmieciarka w słupsku